Prubnihračku.cz » Prubnihračku.cz

Půjčovna nosítek a e-shop s ergonomickými nosítky

 

V létě 2015 jsme založili půjčovnu hraček a dětských potřeb (www.prubnihracku.cz), protože nám samotným taková služba na českém trhu chyběla. Začínali jsem s jedním nosítkem značky Manduca. V následujích dvou letech se ukázalo, že poptávka po možnosti vyzkoušení nosítek je naprosto převažující a tak jsme začali sortiment nosítek rozšiřovat - dnes půjčujeme čtrnáct typů ergonomických nosítek a dvě značky krosen. Z jedné Manducy jsme tak narostli na cca dvacet "půjčovacích" nosítek a rosteme i nadále. K dnešním dni (prosinec 2017) jsme uskutečnili již přes 500 zápůjček.

 

Protože se nám často stávalo to, že se nás zákazníci po vyzkoušení nosítka ptali, zda by si ho u nás nemohli rovnou i zakoupit, udělali jsme další změnu a půjčovnu rozšířili o e-shop. Jsme oficiální dovozci nosítek LennyLamb a Isara a oficiální prodejci nosítek Tula Baby, ErgoBaby, KiBi a Storchenwiege. Vedle toho jsme zavedli i kategorii bazarových nosítek a jako jedni z mála půjčujeme nosítka KOKON.

I z tohoto důvodu jsme přešli na jinou e-shopovou platformu a v prosinci 2017 založili nové webové stránky https://www.zkusnositko.cz. Na těchto nových stránkách tedy naleznete jak půjčovnu nosítek, tak i eshop, kde si po vyzkoušení můžete vybrané nosítko i objednat.

Většinu původního sortimentu půjčovny máme stále k dispozici, této oblasti se sice již primárně nevěnujeme, pokud ale budete chtít něco zapůjčit, klidně se nám ozvěte :-)

Mezi nejpůčovanéjší sortiment patří dětská cestovní postýlka, nebo třeba dětské elektrické auto, které je skvělé třeba na narozeninové solavy vašich dětí.

Zastihnete nás i na e-mailu info@prubnihracku.cz a na našem Facebooku.

 

Půjčovna - potřeby na nošení dětí

Nosítka